obserwacja-myśli- zapiski

Mały powrót :)

Witajcie :)

No nie powiem, nie mam powodu do dumy... tyle czasu nic nie pisałam... Zatem szybko coś dla Was napiszę i "lecę" do czytania Waszych wpisów.. o ile ktoś jest jeszcze pozostał z tego starego składu :)

(Prawdopodobnie) najczęściej pojawiające się pytania w Waszych umysłach to:

Dlaczego tyle czasu nie pisałaś?

Odp: Szczerze?? Sama nie wiem, hmm to brakowało chęci, to nic się nie działo, a jak się działo to był tego taki ogrom, że nie mogłam się zebrać by to wszystko ogarnąć i napisać.. tak by miało ręce i nogi. Poza tym mój nastrój nie zawsze... a raczej przeważnie nie był zbyt dobry, co niespecjalnie motywowało do czegokolwiek..

 

Co u Ciebie?

Odp: Obecnie całkiem nieźle. Pewne drogi w moim życiu się kończą a inne zaczynają. Od jakiegoś czasu jestem całkiem spełniona w relacjach z innymi osobami. Mam na kogo liczyć, mam z kim pogadać i mam się komu wypłakać. Ot taki standard! A jednak nie, gdyż nie każdy ma takie grono znajomych i przyjaciół z tymi najważniejszymi na czele

 

Będziesz częściej pisać?

Odp: Oj bardzo bym chciała. Ale czy mogę składać obietnice jeśli nie wiem co przyniesie kolejny dzień? Zdecydowanie mogę spróbować pisać wtedy, gdy tylko w głowie przemknie mi ta myśl. Nie będę odkładać tego "na jutro" jak to bywało do tej pory... Bo niby to "jutro" przyszło.. ale bardzo długo kazało na siebie czekać :)

 

Przeczytasz co u nas? Wypowiesz się?

Odp: W miarę moich możliwości czasowych oczywiście postaram się nadrobić zaległości i pozaglądać tam gdzie kiedyś bardzo lubiłam. Jestem niezwykle ciekawa co u Was? Czy jeszcze piszecie, a jeśli tak to jak się  mają Wasze różne sprawy.

 

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i odzywajcie się :)