obserwacja-myśli- zapiski

Już wiosna :)

Cześć :)

Wiem, że znów nie było mnie bardzo długo, ale kiedyś chyba uprzedzałam, że tak to będzie czasami wyglądało. Nie zawsze mam ochotę na pisanie, czasem jest ta chęć, ale brakuje tematu. Dlatego wolę odczekać te parę chwil i wtedy, gdy zbiorą się te dwa składniki, usiąść i napisać do Was parę słów.

Może jeszcze tej wiosny nie widać, ale ja już ją czuję :) w każdym powiewie wiatru, w każdym dźwięku, który dobiega do moich uszu. Wiosna to najpiękniejszy czas w roku, przynajmniej dla mnie. Nie tylko przyroda budzi się do życia, ale moim zdaniem cały otaczający mnie świat. Ludzie zaczynają być dla siebie nieco milsi, więcej się uśmiechają. Można wyjść  na długi spacer
i dotlenić swój umysł :) Zmartwienia, tak jakby maleją, bądź nagle odnajdujemy ich rozwiązania. Wiosna jest czymś takim co sprawia, że wszystko powoli zaczyna wracać na właściwy tor. Ja coraz częściej rozmyślam nad swoim życiem, które jest takie inne, niż np. dwa lata temu. Nie dostrzegłam nawet kiedy zrobiłam się taka poważna, twardo stąpająca po ziemi. Radzę sobie z różnymi sprawami, gdy mam siłę uśmiecham się szeroko i czuję, że jeszcze wiele dobrego na mnie czeka. Może to najlepsze jest gdzieś za rogiem? Może odnajdę je spacerując po parku w ciepłu, wiosenny dzień? Kto wie :) Chcę budzić się każdego dnia i myśleć, że to może dziś, wszystko się ulepszy. A jeśli nie, to też nic się nie stanie. Bo teraz jest też dobrze. Cieszę się, że mam tą świadomość, że doceniam to co się dzieje dookoła mnie. Dostrzegam całą różnorodność, dobroć ludzi, którzy są blisko, kolory całego życia. Mam nadzieję, że wiosna doda mi jeszcze więcej tej pozytywnej energii! :)